WİNSA

Vipka  Yapı Winsa pvc kapı ve pencere sistemlerinin  Çayyolu, Ümitköy, İncek, Yaşamkent, Çankaya,  yetkili bayiliğini yapmaktadır. Üretimlerini Sitelerdeki modern entegre fabrikasında yapan Vipka Yapı deneyimli bir usta kadrosuna sahiptir.

1997 yılından günümüze 23 yıllık bir deneyimle winsa pvc pencere sistemleri bayiliği yapan firmamız müşterilerinden aldığı güçle kendisini ve ekibini devamlı geliştirmekte sunduğu hizmet kalitesiyle fark yaratmaya devam etmektedir.

Winsa pencere sistemleri olarak hizmet veren firmamız evlerinizde değiştirmeyi düşündüğünüz pencere ve kapılarınızı winsa markasının eşsiz doğrama serileriyle değiştirmektedir.

Firmamız değişimini yaptığı winsa pencere doğramalarında cam markası olarak Paşabahçe sişecam markasını tercih etmektedir.
Firmamız oluşturduğu servis ağı, uzman usta kadrosuyla ücretsiz bilgilendirme ölçü hizmeti sunmakta ve yerinde keşif hizmeti vermektedir.
Müşterilerimizin genel anlamda tercih ettiği winsa doğrama modelleriniz bazıları şunlardır.
Revotechgold Winsa Serisi:  90 mm profil genişliği ile Türkiyede üretilen ilk pvc doğrama olan revotechgold winsa  pvc  pencere serileri içinde en dayanıklı ve en kaliteli serisidir.

Kusursuz bir ısı ve ses yalıtımı sağlayan winsa revoteckgold serisi müşterilerin güvenle kullana bileceği bir üründür. 
Winsa revotechgold seri pencere sistemi 3 contalı ısı fitil sistemi ile mükemmel bir ısı yalıtımı sağlamaktadır.
Winsa revotechgold seriyi pencerelerinizde görmek için winsa  Çayyolu, Ümitköy, Çankaya yetkili bayisi vipka yapı ile iletişime geçebilirsiniz.

Revotech Winsa Serisi: Ülkemizde üretilen ilk 84 mm genişliğindeki profil olan winsa revotech serisi eşsiz bir ses ve ısı yalıtımı sunmaktadır. 7 adet odacık 3 adet conta bulunan profilde ısı ve ses geçirmezliği en üst seviyede sağlanmaktadır.
Winsa revotech profil ve firmamızı tercih eden müşterilerimiz rakipsiz bir pencere sistemleri ile pencerelerini yenileyecek ve mekanlarını daha konforlu hale getireceklerdir.
Winsa revotech seriyi pencerelerinizde görmek için winsa Çayyolu , Ümitköy, Çankaya yetkili bayisi vipka yapı pimapen ile iletişime geçebilirsiniz.


Winsa Dorado Gold Seri: Maksimum performansı eşsiz tasarım ve ısı yalıtımı ile mekânlarınıza soluksuz bir konfor katan winsa dorado gold serisi ile tanışa bilirsiniz.
Winsa dorodogold serisi 3 contalı sistemi 76 mm profil genişliği ile kalitesi tartışılmasız bir üründür.
76 mm profil genişliği 3 contalı sistemi ile kusursuz bir ısı ve ses yalıtımı sağlayan winsa dorado gold seriyi pencerelerinizde görmek için winsa  Çayyolu, Ümitköy, Çankaya yetkili bayisi Vipka Yapı pimapen ile iletişime geçebilirsiniz.

Winsa doradogold seriyi pencerelerinizde görmek için winsa  Çayyolu, Ümitköy, Çankaya  yetkili bayisi  vipka yapı pimapen ile iletişime geçebilirsiniz.
Winsa Safir Serisi: 70mm profil genişliği 2 contalı sistemi ile ısı ve sen yalıtımında oldukça iddialı olan winsa safir serisini evlerinizle buluşturmak için winsa Çayyolu, Ümitköy, Çankaya yetkili bayisi vipka yapı pimapen ile iletişime geçebilirsiniz. 

winsa safir serisi ekonomik fiyatı sunduğu ses ve ısı yalıtımı ile müşterilerin yoğun olarak tercih ettiği ürünlerin başında gelmektedir.
Winsa Lotus Eksenel Sürme Serisi: Lotus eksenel sürme serisi modern ve ferah bir görüntü sunmaktadır. Diğer sürme pvc pimapen sistemlerine oranla daha rahat çalışan ve kullanımında son derece rahat olan lotus sürme pvc serisi müşterilerin en çok tercih ettiği ürünlerin başında gelmektedir.
Sizde lotus sürme pencere sistemlerinin konforu ve rahatlığından faydalanmak isterseniz winsa yetkili Çayyolu,Ümitköy,Çankaya yetkili bayisi Vipka Yapı pimapenle iletişime geçebilir teknik usta kadromuzdan bilgi ve destek alabilirsiniz.

Winsa Comfort Slide Sürme : Comfort slide sürme serisi sürme sistemlerde farklı bir bakış açısı uygulama yapıldığı mekana ise farklı bir soluk katmaktadır. 
Çok güçlü bir sızdırmazlık ve ısı yalıtımı sağlayan bu eşsiz profil müşterilerin en çok tercih ettiği sürme sistemlerinin başında gelmektedir.
149mm profil genişliği 6 adacıklı kasa 76mm genişliğinde kanat profili ile rakiplerinden oldukça üstündür.

Comfort slide sürme serisi kullanıcılarına maxsimum görüş açısı ve ferahlık sağlar. Sizde bu ürünle tanışmak için winsa Çankaya yetkili Vipka Yapıyı ziyaret ediniz.

Winsa Hebeschiebe Sürme Serisi: winsa hebeschiebe sürme serisi genel anlamda çok uzun alanları kapatmak istediğimizde kullanılan ve buna göre sürülen kanatların çok büyük olacağı sürme pvc sistemleridir.
Yalıtımdan taviz vermeksizin ısı ve ses yalıtımında çok üstün performans sunan bu ürün kış bahçesi gibi geniş kapama alanlarında en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir.

Sizde bu ürünle tanışmak için winsa Çayyolu yetkili bayisi vipka yapıya geliniz.