SİNEKLİK

VİPKA Sineklik Sistemleri 1997 yılında sineklik imalatıyla sektörde yerini alan ve kısa sürede sunduğu hizmet ile fark yaratan ve böylelikle sineklik sektöründe adından söz ettiren bir marka haline gelmiştir.

Menteşeli sineklik, plise sineklik, sürme sineklik, kedi sinekliği, üretim ve montajı yapan firmamız üretimlerinde en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır.

Modern ve kaliteli ürünleriyle hizmet veren firmamızın ürettiği sineklikler böcek, sinek ve haşere girişini tam anlamıyla önlemektedir.

Uzman bir usta kadrosuna sahip olan firmamız ankara sineklik üretimini kendi entegre fabrikasında yapmakta her bir ürünü belli aşamadan geçirerek kalite ve işlevselliğini test etmektedir.

Dürüstlüğü ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız taktığı her sineklikte kusursuz işçiliği sağlamak için var gücüyle çalışmaktadır.

Ümitköy, Çayyolu, Çankaya, Gölbaşı, İnçek ve cevre bölgelerde oluşturduğu servis ağı ile hizmet veren firmamız ölçü işleminden sonra çok kısa zamanda sineklik imalat ve montajını bitirmekte ve ürünlerini siz değerli müşterilerine teslim etmektedir.

Vipka sineklik firması ürettiği sineklilerin rengini sinekliğin takılacağı doğrama ile birebir uygun yapmakta böylelikle arada renk farkı oluşmasını önlemektedir.

Çayyolu Menteşeli Sineklik: Menteşeli sineklikler yanlarına takılan menteşeler sayesinde dışa doğru açılıp kapanan sineklik modelleridir.

Bu sinekliklerin imalatında 15x 25 alüminyum profiller kullanılmakta olup tül kısımları özel saz telinden üretilmektedir.

Sinekliklerin kapanıp kilitlenmesi için mıknatıs veya sert pvc den üretilen çıtçıt kullanılmaktadır.

Menteşeli sineklikler kirlendiği zaman yerinden çıkarılıp yıkana bilmekte ayrıca tülü deforme olduğunda çok kolay bir şekilde tülü değiştirilmektedir. Sizde menteşeli sineklik uygulamaları için Çankaya sineklik firmasını ziyaret edebilirsiniz.

Çayyolu Plise Sineklik: Plise sineklikler yer kaplamayan kullanışı diğer sineklik modellerine göre çok daha rahat olan ürünlerdir. Bu sineklikler katlanırken akordeon şeklinde katlanmakta esra yer işgal etmemektedir.

Çankaya Plise sineklik modelleri bir saniye gibi kısa bir zamanda açılıp kapana bilmektedir. Üstün koruma özelliği sayesinde evimize odamıza sinek, böcek, haşere, geçişini tam anlamıyla engelleyen  pilise sinekliler kullandığımız mekanları daha güvenli ve konforlu hale getirmektedir.

Evlerine işyerlerine sineklik yaptırmak isteyen değerli müşterilerimiz Çankaya sineklikle iletişime geçebilir uzman usta kadromuzdan bilgi ve destek alabilmektedir. 

Çayyolu Sürme Sineklik: Sürme sineklik modelleri sinekliğin altında ve üstünde yatay olarak monte edilerek sinekliğin bu iki ray üzerinde çalıştığı ürünlerdir. Sürme sineklik uygulamasının yapıla bilmesi için sinekliğin yan tarafında sürüle bileceği sinekliğin eni kadar mesafe olması gerekmektedir. Böylelikle sineklik yana doğru kaydırılalar kullanıla bilmektedir.

Sürme sineklikler tüm sineklik modelleri içinde en rahat çalışan ve en az arıza yapan sineklik modelleridir. Sürme sineklikleri hareket ettiren tekerler çok özel malzemelerden yapılmakta çerçevesinde kullanılan malzemede saf alüminyumdan imal edilmektedir.

Çankaya Sinekliğin tüllerinde deformasyon olduğunda sineklik tülünü sıkıştıran fitil çıkartılarak çok rahat bir şekilde tülleri değiştirilmektedir.

Çayyolu Kedi Sinekliği: Kedi sineklileri evimizdeki can dostlarımız kedilerimiz ve evcil hayvanlarımız için üretilen özel sinekliklerdir. Bu sinekliklerin üretiminde özel malzemeler ve kilitler kullanılmaktadır. Kedi sinekliklerinde profil kısmı paslanmaz alüminyum olmakta tül kısımları ise çelik telden yapılmaktadır. Çelik olan tülünü hiçbir şekilde kedimiz veya evcil hayvanımız yırtamamaktadır.

Kedi sinekliği veya evcil hayvan sinekliklerimizde kullanılan kilitler ise demirden yapılmakta bu kilitleri kedilerimiz hiçbir şekilde kıramamaktadır. Kedi sineklileri istenirse sabit olarak yapılmakta ayrıca açılması istenilirse menteşe kullanılarak açılıp kapanır yapıla bilmektedir.

Kedi sineklik üretim ve montajında lider olan Çankaya sineklik müşterilerden gelen talep doğrultusunda kedi kafesi, kedi yaşam alanlarıda yapabilmektedir.

 Kedi Yaşam Alanı: Kedi yaşan alanları evimizde veya işyerimizde kedilerimiz için belirlediğimiz bir yeri kedi sineklikleri ile çevirmek suretiyle onlar için oluşturduğumuz alanlardır.

Evimizdeki can dostumuz kedilerimizin evin tamamında gezinmesini istemiyorsak buraları kedi sineklikleri ile kapatabilmekte ve böylelikle diğer yerlere girişine engel olabilmekteyiz.

Kedi sineklikleri ile oluşturduğumuz yerlerde kedilerin geçişi yüzde yüz engellenmektedir.