CAM BALKON

Çayyolu cam balkon firması; ısı camlı cam balkon, sürme cam balkon, katlanır cam balkon gibi cam balkon sistemlerinin imalat ve montajını tamirini yapmaktadır.

Üretimini 2 adet son sistem entegre fabrikasında yapan Ümitköy cam balkonun kullandığı tüm malzemeler 1. Sınıftır.

Cam balkon kapama üretiminde kullanılan camlarda şişecam Paşabahçe markasını tercih eden firmamız profil sisteminde paslanmaz alüminyum kullanmaktadır.

İmalattan montaja kadar her biri konusunda uzman usta kadrosuna sahip olan Çayyolu, Çankaya cam balkon günün gelişen ve değişen teknolojilerini de yakından takip ederek kendisini ve seçkin usta kadrosunu devamlı olarak geliştirmektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen ümitköy cam balkon montajdan servis sonrası hizmete kadar her konuda müşterilerine gerekli desteği vermektedir.

Ümitköy cam balkon kapama sistemleri ile kapattığınız balkonlarınızı evimizin bir odası gibi kullana bilir istenildiği zaman komple camlar katlanarak açıldığı için ferah hiç kapanmamış gibi bir yaşam alanı sağlaya bilirsiniz.

Kışın kullanmak istediğiniz balkonlarınızda ısı kaybını önlemek için ısı camlı cam balkon sistemleri ile daha sıcak bir ortam oluşturabilir ısı kaybını en aza indirebilirsiniz.

22 yıldır cam balkon kapama sistemleri sektöründe Ümitköy, Çayyolu, Çankayada hizmet veren firmamız tüm cam balkon modellerini siz değerli müşterilerinin birebir görüp beğene bilmesi amacı ile Ankaranın en büyük showroomlarından biri olan kendi mağazasında müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Bu mağazada ısı camlı cam balkon, sürme cam balkon, katlanır cam balkon modellerini ve her türlü özelliklerini birebir görüp beğenebilirsiniz.

Çayyolu,  Çankaya cam balkon kapama sistemlerini her modelde cam balkon ihtiyaçlarınız cam balkon tamir ve bakım işleriniz için arayabilir uzman usta kadromuzdan teknik destek ve yardım alabilirsiniz.

ÇAYYOLU, ÇANKAYA CAM BALKON KAPAMA SİSTEMLERİ ÜRÜNLER

ISI CAMLI CAM BALKON KAPAMA SİSTEMLERİ: Isı camlı cam balkon sistemleri kullanıldığı alanlarda sıcaklık yaratan estetiği ve görselliği bir arada sunan dayanıklı uzun ömürlü balkon kapatma sistemleridir.

Bu sistemlerin başlıca özellikleri camlarında kullanılan 4+16+4 ısıcam sayesinde dışarının soğuğunu iç mekâna geçirmemesidir. Bu özelliği sayesinde balkonlarımızı kışında bir oda gibi kullana bilme özelliği sunmaktadır.

Isı camlı cam balkon sistemlerinde balkon kanatlarından birini çok daha rahat açabilmek için ispanyoletli kol sistemide kullanıla bilmektedir.

TEK CAM CAM BALKON KAPAMA SİSTELERİ: Çayyolu, Çankaya cam balkon kapama sistemlerinin ürettiği bu ürünlerde camlar 8 mm temperli camlardır. Bu camların balkonun yapısına göre tamamı katlana bilmekte ve mekân çok ferah bir şekilde kullanıla bilmektedir.

Katlanır camlarda paşabahce markası tercih edilmektedir. Sistem 2 yıl garantili olup açıp kapama ve kullanma yönünden son derece rahattır.

SÜRME CAM BALKON KAPAMA SİSTEMLERİ: Kullanıldığı mekânlara şıklık estetik katan sürme cam balkon sistemleri dört mevsim kullanıla bilen sürme olarak arka arkaya katlandığı için çok rahat kullanılan bir üründür. Ayrıca bu sistemlerde cam genişlikleri diğer cam balkon sistemlerine oranla çok daha geniş olabilmekte böylece dış manzara görüntüsü kapanmamaktadır.

Firmamız kullandığı camlarda paşabahce markasını tercih etmekte olu sistem 2 yıl garantilidir. Sürme cam balkon sistemleri ile balkonumuzu normal odamız gibi uzun yıllar kullanabilmekte ve balkon keyfini yaz kış sürdürebilmekteyiz. Sürme cam balkon modelleri ile tanışmak için Çankaya çam balkonu ziyaret edebilirsiniz.

Firmamız ayrıca Ümitköy, Çayyolu,  Çankaya cam balkon tamir ve bakımı alüminyum fitil değişimi gibi işlerinde konusunda uzman bir usta kadrosuna ve servis ağına sahiptir.