Panjur

Uzman usta kadrosu 22 yılık tecrübesiyle her türlü panjur imalatı, montajı ve tamiri yapan firmamız bu sektörde adından söz ettiren lider firmalardan biri konumuna yükselmiştir.

En kaliteli hizmeti sunmak adına ürün ve hizmet kalitesini her geçen gün geliştiren vipka panjur rakiplerine oranla hep bir adım önde olmak için var gücüyle çalışmaktadır. 

Manuel otomatik panjur üretim ve montajında lider firmalardan biri olan vipka panjur Ümitköy, Çayyolu, Çankaya, İnçek, Bilkent bölgeleri ne oluşturduğu servis ağı ve işinde son derece deneyimli ustaları ile hizmet vermektedir.

Vipka Yapı panjur panellerinde içi straforlu dış kısmı ise alüminyumdan yapılan özel panelleri tercih etmektedir. Bu panellerin özelliği içlerinde strafor sayesinde ses ve ısı yalıtımınıda sağlamasıdır. Manüel panjurları katlamaya yarayan ipler özel olarak üretilmiştir.

PANJUR SİSTEMLERİ

 Manüel Panjur: Manüel panjurlar sisteme bağlı olan makara sayesinde yukarı doğru katlanarak açılıp kapanan panjur sistemleridir. Bu panjurların imalatında 3.5 cm lik paneller kullanılmaktadır. Manüel panjurların kullanımı otomatik panjurlara oranla biraz daha zor olmakla birlikte arızalanma olasılığı daha az olan ürünlerdir.

Otomatik Panjur: Otomatik panjurlar içlerinde bulunan motor sayesinde kendi kendine kumanda ile hareket ettirilerek açılıp kapana bilen panjur modelleridir. Bu panjurlarda genelde 5.5 cm veya 7 cm ;lik ısı ve ses yalıtımlı paneller kullanılır.

Otomatik panjurlarda dikkat edilmesi gereken husus panjuru sarmaya yarayan motorun kalitesi olmakla birlikte kaliteli bir motor kullanıldığında panjur uzun yıllar işlevini koruya bilmektedir. Otomatik panjurları manüel panjurlardan ayıran en önemli özellik kullanımlarının çok rahat olmasıdır.

Panjur Tamir Ve Bakımı: Vipka Panjur çayyolunda 22 yıldır panjur tamir ve bakım hizmeti vermektedir. Arızalanan panjurlarınızda ip değişimi panel değişimi motar değişimi oluşturduğumuz servis ağı ile yerinde yapılmaktadır.  Panjurlarınızda oluşan her türlü arızalar için firmamızı arayabilir uzman usta kadromuzdan teknik destek ve yardım alabilirsiniz.