Camcı

1997 yılından günümüze Ümitköy, Çayyolu, Çankaya, Bilkent, İncek bölgelerinde cam yapımı, cam tamiri, cam değişimi, cam balkon kapama tamiri, cam menfez deliği, cam ventilasyon deliği, cam havalandırma deliği gibi her türlü cam işlerinizde hizmet veren firmamız bu konuda uzman bir usta kadrosuna sahiptir.

Paşabahçe sişecam bayisi olan firmamızın atölyesi sitelerdedir. Çayyolu cam, ümitköy cam, Bilkent cam, Çankaya Cam olarakta hizmet veren firmamızı her türlü cam ihtiyacınız ve cam yapım işiniz için arayabilirsiniz.

Firmamız cam üretiminde en kaliteli ürünleri kullanmakta ısıcam sinerji, ısıcam konfor, ve normal cam üretimide gerçekleştirmektedir.

Isı Cam  Tek Taraf Değişimi: Evlerimizde kullandığımız ısı camlarımızın tek tarafı kırıla bilmektedir. Kırılan bu camların yenisini yapmak yerine maliyeti düşürmek acısından kırılan tarafı sökülerek yeni cam takılmakta böylelikle maliyet olabildiğince düşürülmektedir. Firmamız Ümitköy camcı, Çayyolu Camcı, Bilkent camcı, Çankaya Camcı olarak ısı camların tek tarafını da değiştirmektedir.

Özel Cam Kesimi: Firmamız Vipka Yapı Çayyolu cam, Ümitköy cam, Bilkent cam, Çankaya cam alarak masa sehpaha ve özel cam ihtiyaçlarınızı da başarıyla karşılamaktadır. 6mm -8mm-10mm temperli veya tempersiz cam ihtiyaçlarınız için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Cam Doğalgaz Ventilasyon Havalandırma Deliği Açma: Çankaya cam doğalgaz zehirlenmelerini minimuma indirmek adına doğalgaz kullandığımız yerlerdeki pencere camlarına cam ventilasyon delikleri ve cam havalandırma deliklerini siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda açmaktadır.

Bu cam havalandırma deliklerini yerinde özel acılı pergelle açan Çayyolu cam bu alanda deneyimli bir usta kadrosuna sahiptir.

Cam Balkon Doğalgaz Menfez Deliği Açma: Son zamanlarda doğalgaz kullanımından kaynaklanan zehirlenme vakalarında bir hayli artış olmuş buda sorumluları harekete geçirmiştir.

Doğalgaz kullandığımız cam balkon kapama ile kaplı yerlerde cam balkonun bir kanadına cam balkon menfez delikleri diğer adıyla cam balkon havalandırma deliklerinin açılması zorunlu hale gelmiştir.

Balkonlarda kullandığımız camlar temperli olduğu için cam balkon ventilasyon delikleri acılamamakta bunun için camın tek kanadı yeniden yapılarak bu cam balkon menfez delikleri açılmaktadır.  

Çankaya cam bu cam menfez delikleri. cam ventilasyon delileri , cam havalandırma delikleri, bam balkon havalandırma deliklerinin açılmasında tecrübeli ve deneyimli bir usta kadrosuna sahiptir.

Değerli müşterilerimiz doğalgaz menfez deliği, doğalgaz ventilasyon deliği, doğalgaz havalandırma deliği ve cam balkon menfez deliklerinin acımı için kaliteli usta kadromuzla iletişime geçebilmekte Çayyolu camdan teknik destek alabilmektedir.